0
×

سوالات متداول

سوالات متداول

برای عضویت در تخته وب، از لینک ثبت نام که در قسمت هدر در نظر گرفته شده است و یا از لینک https://takhteweb.com/Account/Register می توان استفاده نمود.

بله امکان گفتگوی آنلاین با اساتید در سامانه در نظرگرفته شده است و در صورت نیز می توان با اساتید برای رفع موارد و مشکلات بصورت آنلاین چت نمود.

در سامانه آموزشی تخته وب به علت جامع بودن سامانه امکانات مختلفی از جمله امکان تدریس خصوصی توسط اساتید در نظر گرفته شده است تا کاربران بتوانند در صورت نیاز با اساتید مجرب تخته وب بصورت خصوصی نیز جلسات آموزشی برگزار نمایند.

چندین متد اموزشی در تخته وب در نظر گرفته شده است که کاربران بتوانند با توجه به نیاز های آموزشی خود، نسبت به استفاده از متد مد نظر خود اقدام نمایند؛ از جمله متد های اموزشی که در سامانه تخته وب در نظر گرفته شده است شیوه آموزش های مجازی( الکترونیکی) و آموزش های آفلاین می باشد.

برای دریافت کد های تخفیف تخته وب که بصورت فصلی و همچنین موردی برای کاربران ارائه می گردد؛ بایستی کاربران در سامانه عضو شوند و بعد از عضویت در پنل کاربری خود از تخفیفات موجود می توانند اطلاع یافته و از آنها در دوره ها، خرید از بخش انتشارات و همچنین بخش سمینارها استفاده نمایند.

بعلت رعایت حقوق معنوی، تولید های آموزشی بصورت پیش فرض امکان دانلود ندارند مگر اینکه با رضایت اساتید دوره، محتوا های آموزشی قابلیت دانلود خواهند داشت. برای مشاهده محتوا های آموزشی دوره هایی که در ان ثبت نام صورت گرفته است باید وارد بخش پنل کاربری شده و از محتواهای آموزشی استفاده نمود.

بله، با توجه به چشم انداز هایی که در مجموعه تخته وب تعیین و تبیین شده اند، بهره مندی همگانی از دوره هایی که در مجموعه تخته وب تولید شده اند از جمله اهداف تعریف شده می باشد و در این راستا دوره های اموزشی رایگان نیز در دسترس کاربران قرار می گیرد.

نظرات و پرسش ها از طریق پنل کاربری برای هر یک از دوره هایی که ثبت نام و خرید صورت گرفته است، موجود می باشد و در بخش نظرات مرتبط برای هر دوره نیز می توان سوالات کلی و همچنین نظرات توسط کاربران ثبت گردد.

پس از انجام یافتن آموزش ها و دوره و همچنین اعلام پایان دوره توسط اساتید دوره، در زمان تعیین شده، امکان دسترسی به آزمون ها فعال می گردد و کاربران در مدت زمان تعیین شده برای هر آزمون ( معمولا 60 دقیقه ) به سوالات هر آزمون پاسخ می دهند و بلافاصله پس از اتمام آزمون، نتایج به کاربران اعلام می گردد.

سامانه تخته وب دارای مجوز آموزشی از دانشگاه جامع علمی کاربردی، سازمان فنی و حرفه ای و پدافند غیرعامل کشور می باشد که به متناسب هر دوره گواهینامه مقتضی را برای دوره های ارائه می نماید.

پس از با موفقیت اتمام یافتن دوره و کسب حداقل امتیاز های لازم برای به پایان رساندن دوره، از بخش کاربری می توان گواهینامه صادره برای دوره را دانلود و دریافت نمود.

به جهت برداشت وجه از کیف پول ، با واحد پشتیبانی بایستی ارتباط بگیرید و در خواست برداشت وجه از کیف پول نمایید که همکاران پشتیبان با شما هماهنگ شده و روند برداشت وجه از کیف پول را در سریعترین زمان صورت می گیرد.

برای هر دوره، سمینار و یا کارگاه آموزشی، در بخش اطلاعات آن، تمامی موارد مورد نیاز برای شرکت در دوره، از جمله شرایط لازم برای شرکت کنندگان و دوره های پیش نیازی که برای شرکت در دوره مورد نیاز می باشد در اختیار کاربران قرار می گیرد.

با توجه به نحوه برگزاری دوره، اگر دوره ها بصورت حضوری باشند، بایستی اساتید در محل حضور داشته باشند، اما اگر دوره ها بصورت آفلاین و یا آنلاین باشد نیازی به حضوری فیزیکی اساتید در محل اموزشگاه و یا شرکت نمی باشد.

برای برگزاری دوره های آنلاین از بستر های مختلفی از جمله Adobe Connect و BigBlueButton استفاده می شود.

برای دوره ها و بوتکمپ هایی که هزینه های آنها بیش از 5 میلیون تومان می باشد شرایط پرداخت اقساطی در نظر گرفته شده است.

محاسبه هزینه های دوره ها، کارگاه ها، بوتکمپ ها بر اساس میزان ساعت، هزینه حق التدریس اساتید و سایر پارامتر های تاثیر گذار بر روی هزینه ها محاسبه و تعیین می گردد.

برای اینکه کاربران در خرید دوره های آفلاین، از نحوه بیان اساتید و همچنین نحوه تدریس اساتید اطمینان کامل یابند، جلسه اول بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

کاربران برای ارسال فایل ها به اساتید از جمله فایل های پروژه ها و تکالیف از طریق پنل کاربری خود می توانند اقدام نمایند

برای تغییر دادن اطلاعات و مشخصات فردی از طریق پنل کاربری و بخش اطلاعات کاربری، می توان نسبت به تغییر دادن مشخصات اقدام نمود البته باید دقت داشته باشید برخی از اطلاعات از جمله کد ملی که در ابتدای ثبت نام از کاربران دریافت می گردد قابل تغییر نیستند و در صورت وجود خطا در اینگونه اطلاعات، بایستی با پشتیبانی هماهنگی های لازم صورت گیرد و طی مراحلی که توسط کارشناسان ارائه می گردد، می توان نسبت به تغییر موارد مورد نظر اقدام نمود.

آموزش های مجازی ( الکترونیکی) و آموزش های آنلاین از جمله اموزش هایی هستند که با توجه به تجهیزات و تکنولوژی های نوین آموزشی، برای اکثر موضوعات قابل اجرا می باشد.

در بخش ورود ، درصورت فراموشی کلمه عبور می توانید نسبت به دریافت کلمه عبور جدید از قسمت فراموشی کلمه عبور اقدام نمایید و در صورتی که می خواهید به تغییر رمز عبور خود، اقدام نمایید از از طریق پنل کاربری و بخش اطلاعات کاربری می توانید این فرآیند را انجام دهید.

بله؛ برای کاربرانی که نتوانند در آزمون نهایی که برای دوره ها به جهت اخذ گواهینامه تعیین شده است، نمره قبولی را دریافت نمایند فرصت تکرار آزمون با پرداخت هزینه، در نظر گرفته شده است.

سامانه آموزش های تخصصی تخته وب، برای ثبت ساعت آموزشی در پرونده پرسنلی سازمان ها، گواهینامه مورد نظر را صادر و در اختیار کاربران قرار می دهد تا کاربران بتوانند گواهینامه مورد نظر را در اختیار بخش آموزشی سازمان خود قرار دهند تا در پرونده پرسنلی ایشان درج گردد.

با توجه به اقدام به اخذ مجوز برگزاری دوره های ضمن خدمت کارکنان توسط مجموعه تخته وب، در حال حاضر امکان صدور این مجوز برای کارمندان وجود ندارد که پس از اخذ مجوز فوق، می توان نسبت به صور این گواهی برای معلمان و کارکنان وزارت آموزش و پرورش، اقدام نمود.

بله؛ در دوره ها و کلاس های آنلاین، امکان حضور و غیاب و ثبت زمان های فعالیت های کاربران وجود دارد.