0
×

جزییات خبر

چرا اجاره سامانه آموزشی و LMS بهترین گزینه است؟
چکیده:

میزبانی آموزش خود بر روی یک سیستم مدیریت یادگیری و اجاره سامانه آموزشی یک گزینه عالی برای رسیدن به اهداف آموزشی شما است، صرف نظر از اینکه محیط کاری شما چگونه به نظر می رسد. در این مقاله سعی داریم تا درباره اجاره سامانه آموزشی تا مزایایی که این استرا


صنعت آموزش و یادگیری باید همراه با سایر نقاط جهان با تغییر چشم‌انداز کاری سازگار شود. و این برای بسیاری از کسب و کار های آموزشی، به معنای روی آوردن به اجاره سامانه آموزشی و اجاره LMS برای راه‌اندازی سازمان‌هایشان بود. میزبانی آموزش خود بر روی یک سیستم مدیریت یادگیری و اجاره سامانه آموزشی یک گزینه عالی برای رسیدن به اهداف آموزشی شما است، صرف نظر از اینکه محیط کاری شما چگونه به نظر می رسد.  در این مقاله سعی داریم تا درباره اجاره سامانه آموزشی تا مزایایی که این استراتژی برای کسب و کار آموزشی شما ارائه می دهد، صحبت کنیم.

 

اجاره نرم افزار به عنوان یک سرویس چیست؟

اجاره نرم افزار یا پلتفرم به عنوان یک سرویس، اساساً مفهوم رایانش ابری است که در عمل به کار گرفته شده است. شرکت ها برای دسترسی به راه حل های نرم افزاری موجود در فضای ابری به جای میزبانی محلی، اشتراکی می پردازند و دیگر نیازی به حضور در یک مکان جغرافیایی خاص یا داشتن برنامه ای در رایانه برای استفاده از پلتفرم مورد نظرتان نیست.

اجاره نرم افزار به عنوان یک سرویس معمولا در صنایع، تجارت الکترونیک، برنامه های کاربردی و به ویژه در سامانه مدیریت آموزش و یادگیری استفاده می شود. خرید اشتراک و اجاره این گونه پلتفرم ها به ویژه اجاره سامانه آموزشی، هزینه های کاربران را کاهش داده و به آنها اجازه می دهد تا دسترسی بیشتری به پلتفرم ها داشته باشند. این مزایا اجاره نرم افزار به عنوان سرویس را بسیار رقابتی می کند.

 

اجاره سامانه آموزشی و اجاره LMS به عنوان سرویس چیست؟

اجاره سامانه آموزشی و اجاره سامانه مدیریت آموزش و یادگیری (LMS و TMS) به عنوان سرویس در فضای ابری موجود می باشد که قبل از ظهور اجاره سامانه آموزشی، تنها انتخاب شرکت ها برای آموزش آنلاین و اجاره آموزشگاه، خرید نرم افزار و نصب آن بر روی سرورهای خود بود.

با اجاره سامانه آموزشی و اجاره LMS، سازمان های آموزشی نیازی به سرمایه گذاری یا منابع انسانی زیادی در بخش فنی تلاش های آموزشی خود ندارند. شرکت‌ها می‌توانند با خرید اشتراک و اجاره سامانه آموزشی و LMS، مشترک سیستم‌هایی شوند که توسط فروشندگان LMS میزبانی می‌شوند و از مزایای آموزش آنلاین بدون دردسر و مدیریت داخلی سامانه آموزشی خود لذت ببرند .

بهتر است نگاهی به تفاوت اجاره سامانه آموزشی با یک سیستم مدیریت آموزش و یادگیری میزبانی شده داشته باشیم.

یک سامانه آموزشی خود میزبان به شما امکان می دهد آموزش را به طور گسترده تر سفارشی کنید. اما همچنین به بخش فناوری اطلاعات شما نیاز دارد که سیستم را در صورت نیاز نصب، نگهداری و به روز کند.

اما با یک LMS ابری، به‌روزرسانی‌ها و نگهداری همه توسط فروشنده LMS انجام می‌شود. ارتقاء خودکار و پشتیبانی مداوم بخشی از این سرویس است.

فروشنده همچنین باید به طور ایده‌آل پشتیبانی شبانه‌روزی ارائه می دهد تا تلاش‌های آموزشی شما به سمت جلو حرکت کند و مهم نیست که کارمندان شما در کجا هستند.

 

علت محبوبیت اجاره سامانه آموزشی و اجاره LMS

شاید از خودتان سوال بپرسید که چرا سازمان های برگزار کننده دوره های آموزشی، تشنه اجاره سامانه آموزشی و اجاره LMS است و چرا ارائه دهندگان LMS بسیاری برای اجاره سامانه آموزشی وجود دارد.

با رشد شرکت ها و آشکار شدن اهمیت توسعه کارکنان، صاحبان سازمان های آموزشی به دنبال راه حل هایی هستند که بتوانند به آنها در دستیابی به اهداف آموزشی کمک کنند. کاربران گزینه هایی را می خواهند که به آنها امکان می دهد استراتژی های یادگیری خود را سفارشی کنند و از آخرین فناوری استفاده کنند. اجاره سامانه آموزشی این نوع دسترسی را به آن‌ها امکان می‌دهند و همچنین این نوید را می‌دهند که با هزینه های کمتر، رشد و گسترش سازمان های آموزشی همگام شود.

همانطور که شرکت‌های بیشتری به سمت مدل‌های کار از راه دور می‌روند،  اجاره سامانه آموزشی و اجاره LMS مبتنی بر ابر نیاز به آموزش مقیاس‌پذیر را با منحنی یادگیری کم یا بدون نیاز برطرف می‌کنند.

سامانه آموزشی و LMS اغلب مجهز به ویژگی های آسان برای استفاده هستند ، بنابراین شخصی که تجربه برنامه نویسی ندارد می تواند به راحتی یک برنامه آموزش الکترونیکی ایجاد کرده و آن را راه اندازی کند . اجاره سامانه آموزشی و اجاره LMS اساساً کنترل و مدیریت آموزش و یادگیری شما را به شما واگذار می کند.

 

مزایای اجاره سامانه آموزشی و اجاره LMS

اکنون که اصول اولیه اجاره سامانه آموزشی و دلیل محبوبیت این مدل را می‌دانید، باید بدانید که چگونه می‌توانید از سرمایه‌گذاری در اجاره یک پلتفرم آموزش مجازی بهره ببرید. در اینجا هفت دلیل اصلی برای اجاره سامانه آموزشی و اجاره LMS آورد شده است.

  1. راه اندازی سریع

در اجاره سامانه آموزشی، همه چیز با یک ثبت نام ساده برای سازمان های آموزشی فراهم است. لازم نیست نگران ایجاد رابط کاربری یا آپلود محتوا باشید. این بدان معناست که می توانید کارمندان را در روز اول راه اندازی کنید.

  1. کاربر پسند بودن

صاحبان LMS با اجاره سامانه آموزشی برای سازمان های آموزشی ویژگی هایی را ایجاد می کنند که به کاربران کنترل بیشتری بر دوره های آموزش الکترونیکی و آموزش آنلاین آنها می دهد  و استفاده از آنها را ساده می کنند. این بدان معنی است که برای راه اندازی دوره آموزش الکترونیکی خود به یک شخص اختصاصی فناوری اطلاعات یا دسترسی به بخش فناوری اطلاعات نیاز نخواهید داشت.

  1. انعطاف پذیر بودن

سامانه آموزشی در هر زمان و هر کجا باید برای زبان آموزان منطقی و در دسترس باشد.  اجاره دهندگان سامانه آموزشی پشتیبانی مستمری را به کاربران در مناطق زمانی ارائه می دهد.

ویژگی‌های آسان اجاره سامانه آموزشی برای استفاده به شما امکان می‌دهد تجارب یادگیری را برای دستیابی به اهداف یادگیری سازمانی خود سفارشی کنید.

  1. مقیاس پذیر بودن

با اجاره سامانه آموزشی و اجاره LMS، می‌توانید با تعداد افراد بسیاری که نیاز دارید، آموزش را یکباره به کاربران ارائه دهید. شما می توانید طرحی با اندازه مناسب برای سازمان خود انتخاب کنید .  مقیاس پذیری در سامانه آموزشی و LMS تعریف شده است ، بنابراین شما نیازی به پرداختن به سیستم های ارتقاء ندارید.و می توانید به سادگی طرح یا اشتراک خود را به روز کنید.

  1. هزینه کم

برای اجاره سامانه آموزشی و اجاره LMS نیازی به بودجه‌بندی ندارید. این می تواند شامل مواردی مانند حقوق متخصصان فناوری اطلاعات، خدمات میزبانی و سخت افزار باشد. وقتی اجاره سامانه آموزشی را انتخاب می کنید، تمام آن هزینه ها پوشش داده می شود و سرمایه گذاری مالی اولیه شما بسیار قابل مدیریت است.

  1. داشتن پهنای باند نامحدود

سامانه آموزشی مبتنی بر ابر عموماً به شما آپلود نامحدود محتوا را ارائه می دهد. این بدان معنی است که شما نیازی به محدود کردن طراحی خود ندارید و می توانید گرافیک و ویدیوهای باکیفیت را بدون نیاز به میزبانی آنها  با اجاره سامانه آموزشی در نظر بگیرید.

 

اجاره سامانه مدیریت آموزشی: سرمایه گذاری در آینده شرکت آموزشی شما

اجاره سامانه آموزشی و اجاره LMS  یک انتخاب عالی برای حفظ استراتژی آموزشی شماست. این یک گزینه مقرون به صرفه است که به شما امکان می دهد برای هر کارمندی بدون توجه به جایی که هستند، یک تجربه آموزشی ثابت و با کیفیت بالا ارائه دهید.

یافتن بهترین  LMSبرای سازمان آموزشی خود، شما را در مسیر دستیابی سریعتر به اهداف شرکت قرار می دهد. این یک سرمایه گذاری بر روی کارمندان شما است که به نوبه خود سرمایه گذاری در موفقیت سازمان شما است.