0
×

درباره ما

درباره ما

با توجه به گسترش آموزش های مجازی در تمامی حوزه های علوم و بهبود اثر بخشی آموزش های الکترونیکی در روند یادگیری و همچنین با در نظر گرفتن مواردی مانند : بهره وری بالا در آموزش ، کاهش استرس های ناشی از آموزش های حضوری ، داشتن تمرکز بالای یادگیرنده حین آموزش و قابلیت انتقال حجم بالای اطلاعات آموزشی در حداقل ترین زمان ممکن ، شرکت شتابدهنده و دانش بنیان مهندسی شبکه و فناوری اطلاعات تحلیلگران با استفاده از توان علمی و فنی مهندسان و متخصصین خود ، به راه اندازی سامانه آموزشی تخته وب اقدام نماید که رساله اصلی آن ، ارائه و تولید آموزش های الکترونیکی در بالاترین سطح تخصصی است.

 تخته وب در تلاش است که با همکاری تمامی مراکز علمی و تخصصی،محصولات آموزشی منعطف ، متناسب با نیاز های روز و بر اساس آخرین استاندارد های آموزش الکترونیکی،تولید و در اختیار مخاطبان قرار دهد.

 تخته وب با هدف آسان سازی روند یادگیری برای تمامی اقشار جامعه شروع به فعالیت نموده و باعث افتخار مجموعه خواهد بود که بتواند بخشی از دغدغه های آموزش های الکترونیکی کشور را برطرف سازد.

مجموعه تخته وب بستری مهیا کرده است که تمامی آموزشگاه های فعال در تمامی زمینه ها بتوانند به راحتی از سامانه بهره جسته و تمامی روند های آموزشی خود را در این سامانه به راحتی انجام دهند. و دیگر نیازی به راه اندازی سامانه هایی با هزینه های بالا به جهت برگزاری دوره های مجازی خود، نداشته باشند.

ایمیل:


testtahliltest@gmail.com

شماره تماس:


04133376032

شماره فکس:


04133376032

آدرس:


تبریز، اول گلگشت، پارک علم و فناوری تبریز، ساختمان شهریار، شرکت تحلیلگران